23493_1315714327819_1079547427_30938686_3201014_n (2)

Önder Grup olarak bizler, inşaat sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensipli çalışma hususunda dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz  yıldan bu yana ülkemizin dört bir yanında  projeleri  hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizler, bugün devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. Çalışanlarımız ile istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Önder Grup olarak projelerimizdeki hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Özellikle konutta ve taahhütte bir marka haline gelen projelerimize yenilerini ekleyerek daha iyi hizmet hedefliyoruz. 

Aygün KAROL
Yönetim Kurulu Başkanı